WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:Bukiet ślubny z broszek

2014-09-01, kategoria:

Kwiaty

Bukiet ślubny z broszek
Bukiety z broszek nazywane również ogólniej bukietami biżuteryjnymi stały się ostatnio bardzo modne. W zasadzie nie ma się co dziwić, bo oprócz wyjątkowej urody mają także wiele innych zalet. Możemy zamówić taki bukiet z wyprzedzeniem, nie martwiąc się, że zwiędnie przed uroczystością. Później nie musimy się obawiać, że wilgotne łodygi pomoczą bądź poplamią naszą suknię. Taki bukiet z pewnością nie wywoła też alergii i nagłego ataku kaszlu bądź kichania przed ołtarzem. Jakby nie było unikamy wielu ryzykownych sytuacji i odejmujemy sobie stresu związanego z żywymi kwiatami. Jest jeszcze jedna, ważna zaleta bukietu z broszek. Po ślubie będzie on wspaniałą pamiątką, którą możecie zachować na zawsze i pokazywać przyszłym pokoleniom. W przeciwieństwie do bukietu z prawdziwych kwiatów, które po zasuszeniu nie będą już wyglądały tak pięknie, a po dłuższym czasie najpewniej ulegną zniszczeniu lub pokryją się warstwami kurzu. Same plusy!

Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek

Tak naprawdę bukiet z broszek to niekoniecznie same broszki. Kompozycję można stworzyć łącząc różne elementy, w tym sztuczne kwiaty, koraliki, cekiny, tkaniny, wstążki i kokardki. Możecie wkomponować w bukiet Wasz ulubiony kamień, który uważacie za szczęśliwy amulet. Możecie też wykorzystać elementy starej biżuterii, być może tej, którą miałyście na sobie gdy poznałyście Pana Młodego. Wszystko zależy od inwencji oraz pomysłu zarówno waszego jak i autora bukietu. Takie bukiety mogą być bardzo strojne, szczególnie jeśli są obfite i duże, ale równie pięknie prezentować się będzie malutki, biżuteryjny bukiecik.

Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek

Trzeba pamiętać, że bukiety z broszek są raczej strojnym dodatkiem. Dlatego najlepiej pasują to klasycznych sukien ślubnych, w stylu empire albo glamour. Przy nowoczesnej sukni mogą wyglądać trochę absurdalnie. Ale niekoniecznie musicie rezygnować z tego pomysłu jeśli Wasza suknia ma współczesny krój. Wystarczy przystosować do niej elementy bukietu, zadbać o to aby nie były zbyt strojne i błyszczące. Nie jest przecież powiedziane, że biżuteryjny bukiet musi uginać się od blichtru i przepychu. 

Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek

Najczęściej widuje się bukiety z broszek w jasnych, stonowanych odcieniach. Uwagę przykuwają raczej świecidełka niż intensywne kolory. Ale nie jest to regułą. Bywają także mocno kolorowe bukiety biżuteryjne, takie jak te poniżej. Takie barwne bukiety bardziej pasują do mniej formalnych sukien albo do ceremonii urzędowej. Mogą też nawiązywać do barwy przewodniej wesela.

Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek

Jeśli natomiast stawiacie na klasykę, to bukiet powinien mieć jeden, stonowany kolor, przeplatany świecącymi koralikami. Bardzo fajnie wyglądają całkiem białe bukiety ze srebrnymi albo kryształowymi elementami. Ciekawym pomysłem jest też bukiet w stonowanym kolorze o różnym nasyceniu, od jasnych odcieni do najciemniejszych.

Bukiet ślubny z broszek
Bukiet ślubny z broszek

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+