WnetWesele - portal ślubny

Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:4 popularne, zimowe atrakcje weselne

2015-12-22, kategoria:

Pory roku

4 popularne, zimowe atrakcje weselne
Popularność wesel zimą jest zdecydowanie mniejsza niż latem. Większość par młodych wyobraża sobie dzień swojego ślubu w jasnych i ciepłych barwach, odrzucając możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „tak” w otoczeniu zimowego puchu. Trudno dyskutować z tym, która pora roku jest najlepsza na wesele. I w letniej scenerii, i w zimowej ten najważniejszy dzień w życiu może być tak samo piękny.

Konie, sanie i niezapomniany kulig
Kiedy za oknem panuje przyjemny mróz, a drogi pokryte są śniegiem, nie może być nic przyjemniejszego i bardziej spektakularnego, jak przejazd saniami ciągniętymi przez konie. Podróż z kościoła do restauracji w takiej aranżacji będzie przyjemnym i niezapomnianym przeżyciem dla gości. Dodatkowo, tuż po północy można zaprosić gości na wspólny kulig z końmi i palącymi się pochodniami na saniach. Zatrzymanie się na chwilę na skrzyżowaniu w lesie i wypicie grzanego wina będzie ciepłym i ciekawym „przerywnikiem” zimowej wycieczki. 

4 popularne, zimowe atrakcje weselne

Zimowa dekoracja stołów
Na uginających się od potraw stołach świetnie sprawdzi się zimowa dekoracja. Przeniesie cudowną, zimową atmosferę z zewnątrz do środka. Świeczki ozdobione imitacją płatków śnieżnych będą cudownym dopełnieniem całego wnętrza. Firmy zajmujące się aranżacją sali weselnej samymi dodatkami mogą zmienić stół odpowiadający każdej porze roku. Tonację stołu utrzymaną w bieli można urozmaicić np. ulubionym kolorem Pary Młodej – wszak do bieli wszystko pasuje.

4 popularne, zimowe atrakcje weselne
4 popularne, zimowe atrakcje weselne

Kominek pełen miłości
Jeśli sala weselna posiada kominek, warto rozpalić go w zimowe dni. Sam w sobie będzie cudowną atrakcją, a przy nim wiele serc rozgrzeje się z miłości. Atrakcją kulinarną mogą być kasztany jadalne wyciągane proste z pieca, tak często spotykane na świątecznych jarmarkach. Przy kominku należy zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa – musi być odpowiednio odgrodzony od przestrzeni, po której poruszają się goście, a dodatkowo obsługa musi dbać, aby drewna w nim nie zabrakło.

4 popularne, zimowe atrakcje weselne

Fajerwerki
Zimą wystrzelone w powietrze fajerwerki o północy są wyjątkowo piękne. Ich kolory rozbłyskują nie tylko na niebie, ale również odbijają się w śniegu, dzięki temu różnorodne barwy dosłownie otulają parę młodą. To popularna atrakcja, która ma wielu zwolenników przy okazji uroczystości w inne pory roku.

4 popularne, zimowe atrakcje weselne

Wesele w zimowe dni może być przepiękną uroczystością. Jednak aby tak się stało, na drogach, budynkach i polanach powinien pojawić się śnieżnobiały puch, ale o to, niestety nawet najlepsi weselni organizatorzy nie są w stanie zadbać. Warto więc tym bardziej zadbać o atrakcje z powyższych propozycji, aby w razie braku śniegu, zrekompensować widoki na zewnątrz.


 

Przeczytaj również

Komentarze

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+