Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Animacje dla dzieci Kinimodo

ocena - 

Poznań

k. Luboń, Środa Wielkopolska

Rataje
woj. wielkopolskie


Telefon:
694 80...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Wiele PAR MŁODYCH w okresie planowania wszystkich zadań zwiazanych z weselem zapomina, że na weselu będa również dzieci. Miłą niespodzianką dla wszystkich maluchów będzie obecność aniamatorów na WESELU. Z doświadczenia wiemy, że również mile zaskoczeni będą rodzice, którzy spokojnie mogą szaleć na parkiecie mając poczucie, ze ich pociechy są pod dobrą opieką i świetnie się bawią.

Jeśli chociaż przez chwilę pomyśleliście Państwo, że taki animator na weselu to świetny pomysł nie popełniajcie podstawowego błędu jakim jest podejście:
"Zobacz kochanie jaki mają profesjonalny sprzęt i ile pozytywnych rekomendacji, napewno są strasznie drodzy to nawet nie warto dzwonić".

Jesteśmy młodą zgraną grupą animatorów, którzy działają razem od roku na terenie całej Polski. Jesteśmy pełni energii, pozytywnego nastawienia oraz zapału do pracy z dziećmi. Praca z dziećmi daję nam dużą satysfakcję oraz jest to nasze spełnienie marzeń.

Każdy z nas jest inny co daję nam możliwość zgrania się i zorganizowanie czegoś fajnego i ciekawego, ponieważ łączymy nasze wspólne i każdego z osobna pomysły i spostrzeżenia. Jesteśmy otwarci na pomysły oraz uwagi osób z zewnątrz co jeszcze bardziej wpływa na szybkość rozwoju i dążenie do wystawionych sobie celów.

Kinimodo to NASZ wspólny pomysł. Wymyśliliśmy, założyliśmy i prowadzimy go wspólnie. I właśnie to nas wyróżnia, tutaj nikt nie jest szefem ani nikt nie jest pracownikiem, wspólnie to tworzymy, pracujemy, zarządzamy przy tym dobrze się bawiąc. W skrócie jesteśmy ekipą przyjaciół, która całą swoją energie poświęca na prace, która jest naszym hobby.

Bawimy, skaczemy, tworzymy, malujemy, rysujemy z dziećmi, bo to lubimy!

Gratulujemy dobrnęliście Państwo już do końca ogłoszenia to najlepszy czas by chwycić za telefon i sprawdzić czy mamy wolny termin :)
Animacje dla dzieci Kinimodo zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Budka Slow Motion
Atrakcje

Budka Slow Motion

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
FLOW Fireshow
Atrakcje

FLOW Fireshow

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Dreams Come True
Atrakcje

Dreams Come True

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+