Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

AlcomFilm Łódź

ocena - 

Łódź

k. Tomaszów Mazowiecki, Opoczno

woj. łódzkie


Telefon:
602 76...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 1200 zł

Filmowanie lustrzankami DSLR, ujęcia z helikoptera, kran kamerowy na Waszym Weselu. To wszystko jest możliwe gdy skorzystacie z naszych usług.

Coś jeszcze? TAK ... możemy Was zawieźć do Ślubu naszym BMW M5.

Teraz trochę historii: Jesteśmy najstarszą firmą tej branży w Łodzi a od kilku lat posiadamy swoją filię również w Płocku. Działamy od 1987 roku. Od początku 2006 roku dodaliśmy do naszej działalności również usługi fotograficzne. Firma nasza zajmuje się rejestracją reportaży z imprez o charakterze rodzinnym i szkolnym np: Wesela, Studniówki, oraz imprez o charakterze masowym: imprezy uliczne, zawody sportowe, zjazdy, konferencje.

Poza typowym reportażem z uroczystości już w standardzie dajemy naszym klientom pięć dodatkowych videoklipów a ponadto opcjonalnie wykonujemy realizacje w plenerze, wywiady z gośćmi itp. Co bardzo istotne - zatrudniamy zawodowych operatorów i montażystów. Produkujemy filmy reklamowe, instruktażowe, teledyski. Działamy na zlecenie osób prywatnych jak i firm. W swoim dorobku możemy pochwalić się realizacją materiałów na zlecenie TVP m. innymi Oskarów Jazzowych 2005. W roku bieżącym już po raz drugi przygotowujemy filmową oprawę scenograficzną Wyborów MISS POLONIA. Zrealizowaliśmy reportaże ze Ślubów dwóch piłkarzy Reprezentacji Polski oraz kilkunastu z I Ligi Piłki Nożnej. Specjalizujemy się w usługach wielokamerowych. Pracujemy kamerami FullHD, DVCAM i DSLR. Zajmujemy się archiwizacją nagrań na płytach DVD z pełnym autoringiem oraz montażem i obróbką nagrań powierzonych. Firma jest członkiem zagranicznych i polskich stowarzyszeń filmowych.
AlcomFilm Łódź zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

WyjatkowyKamerzysta.pl
Kamerzyści

WyjatkowyKamerzysta.pl

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Eva Media Style
Kamerzyści

Eva Media Style

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
4K Studio Nowoczesny Film Ślubny
Kamerzyści

4K Studio Nowoczesny Film Ślub...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+