Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego

ocena - 

Warszawa

Al. Jerozolimskie 123a


Telefon:
505 80...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

Cena zaczyna się od: 150 zł

Taniec, który zostaje w pamięci na zawsze
Zbliża się wymarzony i długo wyczekiwany dzień – dzień twojego ślubu. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, goście potwierdzają przybycie… Został już tylko ostatni element do dopracowania – wasz pierwszy taniec.
Marzysz, by taniec zachwycił gości, którzy w tym momencie skupiają się wyłącznie na waszej parze, by na zdjęciach i nagraniach wypadł idealnie, bez potknięć i pomyłek. Boisz się, że zje was stres, że improwizacja może skończyć się kompromitacją. Oglądasz nagrania innych par w Internecie i pragniesz, żeby wypaść tak, jak te najlepsze.
Stres związany z pierwszym tańcem, który tradycyjnie nowożeńcy wykonują jako jedyna para na parkiecie, niejednokrotnie jest ogromny. Niektórzy twierdzą, że to najbardziej stresująca chwila podczas całej uroczystości. Co zrobić, by się do niego przygotować?
Najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dzięki nim pierwszy taniec zostanie w pamięci jako piękna chwila pełna szczęścia i radości. W Akademii Tańca Ireneusza Sulewskiego (www.akademiatanca.com.pl) organizowane są specjalne intensywne kursy dla narzeczonych, które pozwolą wam opanować taneczne kroki i nabrać pewności siebie nawet tuż przed uroczystością.
Nasza profesjonalni trenerzy nauczą narzeczonych każdego wybranego przez nich tańca, od klasycznego walca angielskiego, który jest najczęściej wybierany przez państwa młodych, aż po disco. Dzięki zajęciom w Akademii wasz pierwszy taniec będzie cudowną pamiątką, magiczną chwilą, którą z radością będziecie dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.
Zdobyte podczas kursu umiejętności zostaną z wami na zawsze – jeszcze nie raz będziecie mieli możliwość zaimponowania rodzinie i znajomym tanecznymi układami. A może złapiecie bakcyla tańca? Czas spędzony na zajęciach tanecznych to prawdziwa odskocznia od codzienności, chwile, podczas których jesteście wyłącznie dla siebie. Warszawska Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego (www.akademiatanca.com.pl) to szeroka oferta kursów oraz trzy wygodne lokalizacje, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

Siedlecka Szkoła Tańca
Szkoły tańca

Siedlecka Szkoła Tańca

polubienia1 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Akademia Ruchu
Szkoły tańca

Akademia Ruchu

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
Nauka pierwszego tańca. Poznań
Szkoły tańca

Nauka pierwszego tańca. Poznań...

polubienia0 polubień | 0 komentarzy | Ocena -
COPYRIGHT @ 2013-2019 WNETWESELE.PL
Google+