Logowanie Rejestracja Dodaj swoją ofertę

SZUKAJ FIRMY:DODAJ OFERTĘ + ZA DARMO

Agencja Ślubna Sensar

ocena 5,0 

Wrocław

woj. dolnośląskie


Telefon:
603 04...
Dzwoniąc powołaj się na nasz portal WnetWesele.pl

Coś jest nie tak? Zgłoś problem administracji klikając tutaj


Szczegóły oferty:

SENSAR to jedna z najdłużej działających na rynku agencji ślubnych w Polsce. Oferujemy kompleksową organizację ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych oraz organizację ekskluzywnych przyjęć prywatnych i spotkań biznesowych.
Każdy nasz Klient jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny i traktowany w indywidualny sposób. Dlatego też każdy ślub i przyjęcie weselne organizowane przez nas jest niepowtarzalne, wyjątkowe, uwzględniające Wasze indywidualne wymagania, wyobrażenia, marzenia. Do naszej pracy podchodzimy zawsze z pełnym zaangażowaniem i z pasją. Dbamy o każdy szczegół i detal, aby wszystko tworzyło jednolitą i harmonijną całość. Realizujemy niezwykłe i piękne śluby, od tradycyjnych, klasycznych do najbardziej luksusowych.

Dzień Ślubu ma być spełnieniem wszystkich Państwa marzeń. Samodzielna organizacja ślubu i wesela pochłania dużo czasu oraz wyzwala zarówno pozytywne, jak i wiele negatywnych emocji. Konsultanci ślubni SENSAR zorganizują i będą koordynować Waszą niepowtarzalną i pełną wzruszeń ceremonię ślubną i przyjęcie weselne. Dzięki naszej pracy będziecie Państwo mogli celebrować Najpiękniejszy Dzień Waszego Wspólnego Życia. Razem będziemy tworzyć wyjątkowe chwile, a negatywne emocje zostawcie nam.

W naszej pracy kładziemy ogromny nacisk na dyskrecję i zachowanie anonimowości Młodych Par, dla których pracujemy. Decydując się na współpracę z nami otrzymujecie Państwo gwarancję, że wizerunek Wasz i Waszych Gości nie zostanie przez nas nigdy opublikowany w internecie. Dlatego też, aby zapoznać się ze zdjęciami ze zrealizowanych przez nas ślubów i wesel zapraszamy na spotkanie z nami.
Agencja Ślubna Sensar zdjęcie 1

Opinie:


Dodaj opinię:

Aby dodać opinię musisz być zalogowany na swoje konto.
Jesteś naszym użytkownikiem? Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Inne oferty,
które mogą
Ci się spodobać:

COPYRIGHT @ 2013-2020 WNETWESELE.PL
Google+